O nás

Když nás děti přestaly potřebovat na procházkách a začaly lítat s jinými dětmi, bylo mi jasné, že konečně teď si můžeme pořídit pejska. Ale jakého? To bylo nutné promyslet. Gaučáka jsme nechtěli, procházky chyběly a děti zase tak velké nebyly, a tak jsme hledali rasu, která by šla dohromady i s dětmi, již trošku odrostlejšími. Vymysleli jsme BOXERA. Koupili jsme fenku bez papírů a pojmenovali GINA.

Gina

Gina

Byli jsme naprosto bez zkušeností, jen jsme se vzhlédli v povaze psa, o které jsme hodně přečetli. Gina byla zlaťačka, jak barvou, tak povahou. Během jejího velmi krátkého života, jsme se zamilovali do ní, do její neustále dobré nálady, do jejího temperamentu a úžasné oddanosti a jiných úžasných věcí, které jsme u ní stále objevovali.. Ale bohužel pes bez „papírů“ nese rizika o kterých jsme nevěděli. Zanedlouho se začaly objevovat problémy, které jdou se psem již od ranného věku, tj. od chovatele. Nedostatečná výživa se na ní podepsala a byť jsme dělali, co se dalo, fenka stále s něčím marodila. Včetně alergií snad na cokoliv i špatně jedla a to je kámen úrazu, když vám pes nejí. Byla hubená a neustálé léky a přeléčování jí natolik oslabovaly, že už jí nakonec nezabíraly vůbec na nic. Přišli jsme o ní, když jí byly necelé dva roky! Bylo to moc smutné, ale nám dala chuť a přesvědčení, že jsme vybrali správné plemeno a rozhodli jsme se, že si založíme vlastní chov, kde budou zdraví pejsci a na její památku jsme naší chov. stanici pojmenovali po ní – GINJAN. JAN proto, že jsme Janečkovi a ona byla naše.

 

Tammi z Kampy

Tammi z Kampy

Conny z Ungeltu - Cija

Conny z Ungeltu – Cija

Bianka Ginjan

Bianka Ginjan

Erick Ginjan

Erick Ginjan

Corra Darling

Corra Darling

Depressa de Lux Tajpan

Depressa de Lux Tajpan

Rosara Czech Ja-Ka

Rosara Czech Ja-Ka

Všem novým majitelům boxíků, přejeme spoustu radostí, krásných zážitků, jak na poli výstavním, tak i na cvičáku, kam by boxer měl občas zavítat, tak samozřejmě i v normálním obyč. životě, kde vám tento pes bude bezva parťákem.

Přejí chovatelé GINJAN